Mobiil tunneb muusikat

Lisatud: aprill 12, 2010

shazam Mobiil tunneb muusikatRaadiost tuleb hea lugu, aga ei tea esitajat ega loo nime? Sellisel juhul tuleb appi programm, mille  nimeks  Shazam. Programmi abil on võimalik kindlaks teha, mis looga  ja esitajaga tegemist.

shazam for android 1 Mobiil tunneb muusikatNimelt Shazam lindistab väikesel lõigu hetkel käivast muusikapalast ja saadab selle programmi serverisse kust saadetakse info mobiili tagasi.

See kõik toimub ca 10 sekundi jooksul. Loo kohta kuvatakse ka Youtube link, nii et kohe on ka võimalus videot vaadata.

Shazam-i server on suur, ca 8 milj lugu. Kahjuks valdavalt eesti muusikat programm ära ei tunne. Helitugevus peaks olema selline, et lugu oleks vabalt kuulda, päris vastu kõlarit mobiili suruma ei pea. Shazam jookseb pea kõigil moodsamatel platvormidel  (Android, BlackBerry, BREW, iPhone, J2ME, Symbian and Windows Mobile).

Shazami saad alla laadida siit!Kommentaarid

  ...

  ostsin paar kuud tagasi telefoni millel oli põhimõtteliselt samasugune programm sees. proovisin järgi ja väga hästi töötab. telefon nimelt samsung gt-s3650

  . . .

  pea kolm aastat tagasi ostetud samsung i450-l oli kah see progre kohe algusest peal, üli hea asi, igatsen siiani seda telfi taga :P

  Feritter

  väga huvitav, aitäh

Lisa oma arvamus