Samsung I5700 Galaxy Spica

Hinne
5,00 / 5
 • 55555
võrdle
jaga
Lisatud: juuni 14, 2010

Kiire Android

I5700 Galaxy Spica on Samsungi esimese Android-telefoni nimega Galaxy i5700 järeltulija. Vaid mõned kuud varem müügile tulnud eelkäijaga võrreldes on Spical võimsam vaid protsessor (800MHz). Osasid näitajaid on hoopis kärbitud. Näiteks oli eelmisel Galaxy-l sisemälu tervelt 8GB , uuel aga kõigest 180MB.

samsung galaxy spica i5700 valge Samsung I5700 Galaxy SpicaDisaini poolest sarnaneb telefon suuresti eelnevaga, kuid erinevalt eelkäijast on võimalus valida kahe eri värvi korpuse – musta/punase või rohelise/valge vahel.

Andmeside

Selle Samsungiga on intenetis olemiseks võimalik kasutada WiFi võrku. WiFi leviala puudumise korral saab selle asemel kasutada kas HSDPA või 3G võrgu kaudu.
Telefoni saab arvutiga sünkroonida microUSB kaabli abil. Ka seadme laadimine toimub sama juhtme abil.

On olemas ka Bluetoothi tugi nii, et soovi korral saab faile liigutada ka juhtmevabalt. Nagu juba mainitud sai siis sisemälu seadmel just üleliia palju pole – kõigest 180 MB. Õnneks saab seda laiendada kuni 32 gigabaidini ostes telefoni küljel asuvasse microSD pessa lisakaardi. Ka GPS on selles Androidis sees.

Multimeedia

Spica saab teiste Androidide ees hoobelda erakordselt laia failivormingute toega. Video-, pildi- ja helifaile suudab telefon  maha mängida nii JPEG, 3GP, MP4, MPEG-4, MP3, ACC, DivX, XviD, H.263, H.264, WMV, AAC +, eAAC +, WMA, WAV, MMF kui ka Real formaadis.
Eraldi tasub mainimist DivX failide tugi, mis võimaldab korraliku kvaliteediga vaadata kasvõi täispikke filme.

Telefonis pole FM-raadiot, kuid podcaste saab kuulata küll.

Kaamera

Kaamera on selle telefoni nõrkuseks. Fotosilma sensor pildistab vaid 3.2 megapiksliseid fotosid. Puudu on nii välk kui ka fototöötluse võimalus. Ka videosid saab salvestada vaid 352×288 pikslistena.samsung i5700 228x350 Samsung I5700 Galaxy Spica

Kokkuvõtteks

Samsung Galaxy Spica on välimuselt tagasihoidlik, kuid praktiline telefon mis sobib eriti hästi neile, kes otsivad puutetundlikku Android telefoni soodsa hinnaga. Spica headeks külgedeks on tugev aku, kiire protsessor, korralik videomängija koos DivX toega ning GPS. Miinuspoolele jääb nõrk kaamera ja multitouchi puudumine. Kui aga Android operatsioonisüsteemi olemasolu telefonis pole sinu jaoks peamine siis võiksid kaaluda ka  näiteks Nokia 5800 XpressMusic-u ostmist, mille hind on Galaxy Spicaca sarnane.Lisa arvamus või küsi lisainfot ↓

  Janek
  55555

  Minul sama. on küll wifi

  oop

  Kasutanud seda telefoni juba ca aasta ja väga rahul. Üks viga mis mind algselt häiris oli see, et antud telefonil ei toimi bluetooth kuna OS on android 1.5 mille sisemine viga ei võimalda blutoothi kasutamist. Sellegi poolest väga hea telefon IMHO. Ja kellel aega see saab ka ise OS-i ära uuendada :)

  Shirl

  Can anyone recommend a moisturizer that works for any skin type? I would be interested because lotions always felt heavy and caused breakouts for me I need something that do2e1&#8sn7;t cause any blemishes and leaves my skin feeling and looking great.

Üldandmed

Mõõtmed (mm)115 x 57 x 13.2
Kaal (g)120
Ooteaeg (h)450
Kõneaeg (min)560
Mälumahtkuni 32GB
Aku tüüpLi-Ion 1500 mAh
Op. süsteemAndroid
BrauserHTML
Protsessor800 MHz
Ekraani mõõdud320 x 480, 3.2 '' (AMOLED capacitive touchscreen)
Ekraani värvidTFT 16M

Andmeside

Standard3G
WIFIJah
GPRSJah klass 12
BluetoothJah, A2DP
USB ühendusJah
InfrapunaEi
WAPEi Info
Video formaatMPEG4, H.263, DivX, XviD
DataJah
EDGEklass 12
HSDPAJah
GPSJah

Kaamera

Zoom-
Resolutsioon3.2 MPix
VälkEi
Lisad
Autofocus, Geo-tagging

Muud näitajad

Java tugiEi
FM RaadioEi
Mängud-
VideotugiMP4/H.263/H.264/WMV player
TV vastuvõtjaEi
Muud programmidDigital compas, Google Search, Maps, Gmail

Lisa oma arvamus (3 kommentaari)

Hinne