Samsung S3650 Corby

Hinne
-/5
võrdle
jaga
Lisatud: mai 17, 2010

Kärbitud võimalustega nutitelefon

Samsung on oma Corby nimelise telefoniga turule tulles mõelnud eelkõige nooremate kasutajate peale. Rõhku on pandud disainile,  kuid selleks et hoida telefoni hinnatase võimalikult madal on telefonil  ära jäetud mitmed olulised funktsioonid.

Hea disain

Telefoni välimus on stiilne ja võidab kindlasti paljude noorte poolehoiu.  Servad on kumerad ja korpuse tagaküljed eri värvides. Ostes on telefoniga kaasas kaks värvilist lisa tagakülge. Korpus ise on läikiv, mis tähendab kahjuks, et sõrmejäljed paistavad sealt  hästi välja.  Puutetundliku ekraani all asetseb telefonil kolm nuppu, lisaks veel on mõlemale küljele  paigutatud kaks klahvi.  Ühel küljel helitugevuse reguleerimise nupud, teiselt küljel asuvate nuppudega aga on võimalik teha pilte või telefon välja lülitada.

samsung corby Samsung S3650 Corby

Lisarakendused piiratud

Ekraan on telefonil 2,8 tolline. Telefonil puudub valguse tugevusele reageeriv sensor,  seega ereda päikesevalguse käes on ekraanil toimuvat raske jälgida.

Vajalikud vidinad on võimalik paigutada telefoni kolmele töölauale. Operatsioonisüsteemina on kasutusel Samsungi enda välja töötatud opsüsteem  seega on lisarakenduste valik piiratud.

Muusikapleier on varustatud paljude vajalike funktsioonidega ja heli kvaliteet on suhteliselt hea. Heli saab meelepärasemaks muuta ekvalaiseri abil, millel on eelseadistused nagu näiteks pop, jazz ja classic. Telefonil on ka raadio koos RDS-funktsiooniga.

Telefonil pole Wi-Fi ega 3G andmeside võimalust.

Helistamisel on ka heli kvaliteet hea, kuid kontaktide leidmine kohati tülikas, kuna puudub smart dialing. Telefon on võimalik  siduda ka Facebooki, Myspace`i ja Twitteri kontodega, kuid internetis on saab käia ainult mobiilset internetti kasutades, kuna puudub Wi-Fi vastuvõtja.  See võib osutuda aga üsna kulukaks. Telefoni pole ka GPS-vastuvõtjat, see puudub ka sarnaste võimalustega konkurendil LG Cookie.

Office dokumentide rakendus

Veebibrauser on aga üks paremaid sarnase hinnaklassiga telefonide seas. See toetab flashi ja suumida on võimalik Samsungi uuematele nutitelefonidele omaselt ühe sõrme abil. Lisaks  telefoni lisadele nagu näiteks kalkulaator, kalender, äratuskell, stopper, heli salvestaja on telefonil ka office dokumentide vaatamise rakendus, mis toetab excel, word, pdf ja powerpoint faile.

Fotokaamera on 2 megapiksline ja telefoni kohta suhteliselt rahuldava kvaliteediga, kuigi puudub autofookus ja välk. Lahe lisafunktsioon on aga Smile Detection, mis teeb pildi automaatselt kui pildistatav naeratab. Pildigalerii on standardne ja  telefon pilti automaatselt horisontaalasendisse ei keera, landscape mode jaoks on ekraanil eraldi nupp. Videode salvestamine on samuti hea lisavõimalus, kuid mingit erilist kvaliteeti ei maksa  oodata (frame rate 15fps, QVGA).

samsung corby side2 Samsung S3650 Corby

Kokkuvõteks

Kahjuks tunneme selle telefoni juures puudust Wi-Fi vastuvõtjast. See annab väikese eelise konkurentidele.  Kuid  disain on jällegi Samsungil parem ja  ka selle kasutajaliides meeldib meile väga.  Sarnaste võimalustega, kuid pisut kõrgema hinnaklassiga telefon on veel Nokia XpressMusic 5530.Lisa arvamus või küsi lisainfot ↓

    Sugulane Tallinnast

    Tere mul on selline küsimus nagu,et kas sellel on ka teine nimi nagu see Samsung Genio Touch.Aga tean seda et täpsemalt on selle nimi aga Samsung GT-S3650 ja arvan et see GT seal s3650 ees tähendabgi Genio Touch.

Üldandmed

Mõõtmed (mm)103 x 57 x 13
Kaal (g)92
Ooteaeg (h)730
Kõneaeg (min)540
Mälumaht-
Aku tüüpLi-Ion 960 mAh
Op. süsteemIseseisev
BrauserXHTML / HTML
Protsessor-
Ekraani mõõdud2.8 '', 240x320 pikselit
Ekraani värvidTFT 262k

Andmeside

Standard2G
WIFIEi
GPRSJah klass 10
BluetoothJah, v 2.1, A2DP
USB ühendusJah
InfrapunaEi
WAPJah Ver 2.0
Video formaat176 x 144
Data-
EDGEklass 10, 236.8 kbps
HSDPAEi
GPSEi

Kaamera

Zoom2x
Resolutsioon1.9 MPix
VälkEi
Lisad
Smile detection

Muud näitajad

Java tugiJah,MIDP 2.0 CLDC 1.1
FM RaadioJah
Mängud-
VideotugiH.263, H.264, MP4
TV vastuvõtja-
Muud programmidFind Music recognition service, Social networking integration with live updates

Lisa oma arvamus (1 kommentaar)

Hinne