Sony Ericsson Aino

Hinne
5,00 / 5
  • 55555
võrdle
jaga
Lisatud: aprill 27, 2010

Playstation 3 ühilduvusega telefon

Liugklapiga  Sony Ericsson Aino  on esimene nutitelefon millel on integreeritud mängukonsooli PlayStation 3 tugi.  Tegu on meediatelefoniga, mis on  mõeldud pigem nooremale sihtgrupile, kuid sobib kõigile kes peavad lugu lisaks puutetundlikule ekraanile ka liugklapiga helistamise võimalusest.

aino black1 Sony Ericsson Aino

Sony Ericsson Aino on küllaltki pikliku kujuga. Ekraan on 3-tolline, kuid kahjuks kõigest widescreen QVGA tüüpi. Mistõttu resolutsioon ei ole just kõige parem filmide vaatamiseks ja veebilehtede sirvimiseks.  Liugklapp liigub väga sujuvalt ja mugavalt ning nuppude asetsus  on hea.8GB mälukaart koos vajaliku tarkvaraga on kohe ostes telefoniga kaasas. Muusikasõprade rõõmuks on telefoniga kaasas ka bluetooth kõrvaklapid. Kõrvklappidel on ka juhtpult, mille abil on võimalik heli tugevust reguleerida ja lugusid sirvida ning ühtlasi on sellel sisseehitatud handsfree.

Standardne Sony Ericssoni kasutajaliides

Need kes on tuttavad Sony Ericssoni standardse kasutajaliidesega ei hõiska just imestusest Ainot esimest korda sisse lülitades. Sama kasutajaliidest on Sony Ericsson kasutanud juba ligi 9 aastat.  Samuti  kas aeglase protsessori või halva optimeerimise tõttu jooksevad telefonil programmid aeglaselt ja hanguvad tihti, eriti kui on vajadus kasutada mitut programmi korraga. Sel juhul tuleb tihtipeale teha telefonile restart, mis võtab üsna kaua aega. Telefoni sisseehitatud GPS-i signaal on  tugev ja toimib väga kiiresti.

Lihtne ja mugav helistaminesony ericsson aino2 Sony Ericsson Aino

Helistamine selle telefoniga on väga lihtne ja mugav,  mis on Sony Ericssoni telefonidele omane.  Kontaktide liste on kerge sirvida ja modifitseerida, kuigi telefon reageerib tähtede sisestamisel aeglaselt, see tähendab, et tippimise vead on kerged tulema. Tähtedes paranduste tegemine millegipärast samuti üsna aeglane. Kontaktide lisamine on väga lihtne, lihtsalt sisesta number, vali new contact  ja lisa muu vajaminev info.  See võib tunduda pisiasjana, kuid tänapäeva nutitelefonides on sageli  lihtne kontaktide lisamine teinekord mõttetult keeruliseks tehtud.

Helistamise võimalusi on kaks: video call ja voice call.  Helistamisel heli kvaliteet on keskpärane ja võib esineda väikesi häireid .Samuti nagu helistamine on ka sõnumite saatmine selle telefoniga lihtne.

Aeglane internetibrauser

Kuid interneti brauseri kasutamisel ilmnevad mitmed vajakajäämised. Brauseri seadistamiseks on vähe valikuvõimalusi ja brauser ise aeglane, nii Wi-Fi kui ka 3G ühenduse korral. Samuti ei saa brauserit sirvida puutetundliku ekraani abil,  mis muudab lehtedel navigeerimise üsna aeglaseks.

Kaamera on telefonil hea ja rabab oma funktsioonide hulgaga.  8.1 megapikslisel kaameral on LED-välk , video valgustus, face detection ja mitmeid teisi kasulikke funktsioone. Kuid aeg mis kulub ühe pildi tegemiselt teiseni on kahjuks ilmatu pikk, kuni 14 sekundit.

TrackID

Kes on tuttav sellise programmiga nagu Shazam, teab kuidas TrackID  töötab: pane telefon kõlari lähedale kui kuuled lugu, mida sa ei tea, aga tahaks teada ning programm kuvab sulle esitaja ja loo nime. Peale loo tuvastamist suunab TrackID sind andmebaasi kust on võimalik see muusikapala endale allalaadida.

Aku vastupidavus on telefonil kahjuks üsna vilets. Millegipärast on sellele meediatelefonile paigaldatud kõigest 1000mAh mahtuvusega aku. Sony Ericssoni andmetel peaks selle ooteaeg olema kuni 367 tundi, tegelikkuses peab aku vastu tunduvalt vähem.

Selleks, et julgeks seda telefoni väga soovitada tundub see liiga aeglane ja aku on liialt lühikese kestvusega.  Kuid kui on vajadus Play Stationi ühilduvuse ja 8 megapikslise kaamera ning bluetooth kõrvaklappide järele, võib selle telefoni ostu kaaluda, hind ca 6000 krooni.Lisa arvamus või küsi lisainfot ↓

    reili
    55555

    mul oli selline telefoon aga läks kaduma kas on mingi koht kus saaksin samasuguse osta

Üldandmed

Mõõtmed (mm)104 x 50 x 15.5
Kaal (g)134
Ooteaeg (h)380
Kõneaeg (min)780
Mälumahtkuni 32GB; kaasas 8GB
Aku tüüpNULL
Op. süsteemIseseisev
BrauserHTML (NetFront), RSS reader
Protsessor-
Ekraani mõõdud240 x 432 3.0 ''
Ekraani värvidTFT 16M

Andmeside

Standard3G
WIFIJah
GPRSJah klass 10
BluetoothJah, V2, A2DP
USB ühendusJah
InfrapunaEi
WAPJah Ver 2.0
Video formaat-
DataJah
EDGEklass 10, 236.8 kbps
HSDPAJah
GPSJah

Kaamera

Zoom-
Resolutsioon8.0 MPix
VälkJah
Lisad
Touch focus, geo-tagging, face detection, fotostabilisaator, smart contrast, red-eye reduction, videocalling, autofocus

Muud näitajad

Java tugiJah
FM RaadioJah
Mängud-
Videotugi-
TV vastuvõtja-
Muud programmidRemote play for Playstation 3, Google Maps, Picture editor/blogging, YouTube & Facebook applications, SensMe

Lisa oma arvamus (1 kommentaar)

Hinne